SALOON

Klikam, klikam, ups! Prowadzący motorniczy zaszalał na „tafli” Arciszewskiego.
W wyniku „zafalowania” przed oczami mam przypadkowo otwartą stronkę z linku sponsorowanego…
Co? Że niby mógłbym tak wyglądać? Co to jest? Internetowy kompleksowy salon/klinika urody. Ożeż ty!…Przypadek?
Złapali mnie, jak mysz na radamera, jak muchę na lep. Czy to już naprawdę po tej 40-tce wszystkich dopada? Czuję, że ciekawość zwycięża a lekkie onieśmielenie odrzucam w przedbiegach. Co tam mi szkodzi zapytać. Ograniczam listę pytań do…zdjęciowej obróbki wizualnej. Jaka fajna zabawa. Ciach, troszkę tu, może jeszcze mniej tam, a co szkodzi, zaszaleję. Taką „magiczną” dekadę życia mam przecież tylko raz! A na zbliżającą się wielkimi krokami rocznicę półwiecza żywota będę kompleksowo przygotowany 😉.
Nawet nie wiem kiedy, a już w okienku czatowym uśmiecha się do mnie „Lalka Barbie” 😊
– W czym mogę Panu pomóc?
– Proszę Pani, łatwiej będzie spojrzeć na 2 wersje zdjęciowe. To potencjalny klient. W wersji obecnej i w wizualizacji życzeniowej. Dużo by to kosztowało?
– Uhuhu…( patrząc na fotki )…nie będzie łatwo. Jednak nasza firma już nie z takimi „dziwolągami” miała do czynienia. Niech Pan porusza tą kamerką, żebym zobaczyła całość na żywo. Okeeej, tak jest dobrze – w tym przypadku liposukcje czyli odsysanie tłuszczu jeszcze sobie podarujemy. Po tej wstępnej weryfikacji już poczułem się lżejszy…
Pan posłucha. Spróbuję w dużym skrócie. Zaczynamy od włosów. Widzę prześwity, przepraszam za szczerość, to dewiza naszej działalności!
Prześwity zarówno na jednym jak i na drugim zdjęciu. Doczepki. Proponuję zestaw Clip-in jedyne 270 złoty, albo taniej zestaw pod Mikroringi 145 złoty. Jeżeli to nie spełnia Pana oczekiwań to do dyspozycji stymulacja wzrostu włosów Hair Filler, Hair Plus, Regeneris. Od 450 do 2800 złoty. Idziemy dalej w dół. Twarz, wiadomo podstawa. No tutaj proszę ja Ciebie poszaleć można. Proponuję: oczyszczanie, tonizowanie, krem na dzień i noc, peelingi i maski, to taki standardzik, nic wyszukanego.
– Usta! Wypełniamy? Kwas hiuluronowy, hydroksyapatyt wapnia o przedłużonym działaniu, tłuszcz automatyczny Lipotransfer. Do wyboru, do koloru. A może zmieniamy kształt? Na „karpika” czy „sumika”?
– Nie, nie tutaj zostawiamy tak jak jest. Zaoponowałem, pocąc się z wrażenia.
Nie umknęło to uwadze bystrej Barbie i szybko dodaje.
– Na potliwość proponujemy leczenie. Kompleksowe Mira DRY tylko 2 tysiące, rzekła uśmiechnięta Pani z żurnala.
Nic tylko brać! Pomyślałem a w głowie się kotłuje…Kobita dorzuca do pieca.
– Podbródek? Szyja? Nos? Mhhh…też nie. Proszę się zastanowić nad korektą małżowin usznych. Zrobimy tak, że będą przylegać!
Przecież nie będę Pana naciągać! Z szczerym śnieżnobiałym uśmiechem
😁 skwitowała pokoleniowa Lalunia+ .
– Wspomniał Pan o talii osy, tak?
– Ja coś mówiłem?! Rozglądam się podejrzliwie po pasażerach.
Tutaj warto zainwestować. Jak usuniemy 2 pary żeber to cena taka sobie, ale jak dołożymy jeszcze jeden komplet to wychodzi naprawdę taniutko. Dodam, że to obecnie u nas najbardziej promowany zabieg.
– Naprawdę tak tanio? Nie może być…
Krzyknąłem podekscytowany po usłyszeniu kwoty.
Po zabiegu usunięcia, w ramach regeneracji proponujemy w jednej cenie pakiet na brzuch, klatkę piersiową i plecy. W ofercie; Frakcyjny CO2, Pixel (Alma Harmony ) lub Fraxel Dual obejmujący dodatkowo rozstępy, blizny, okolice oczu, powieki i ciało.
– Nie powiem kuszące, nawet ta propozycja łączeniowa frapująca!
Patrzę na Pana i widzę na twarzy wiele zmian skórnych.
– Ale gdzie Pani to widzi? Jest aż tak źle…rany.
– Proszę mi zaufać. Zmiany skórne usuwamy na 3 różne sposoby : chirurgicznie, laserowo i najtańsza wersja łyżeczkowanie.
Milczę. Po głowie kołatają się myśli. Jak daleko jeszcze do najdłuższego palca u…nogi 😉.
– Moment, moment. Niech Pan się skupi.
Flebologia i chirurgia naczyniowa, to nie dotyczy Pana. Produkty towarzyszące, podkolanówki, pończochy, rajstopy uciskowe też chyba nie..
– Że wejdę w słowo, nie chyba, ZDECYDOWANIE NIE!
Ginekologia estetyczna, antykoncepcja i mezoterapia okolic intymnych, nieeeee….
Oooooo jest coś dla Pana jeszcze, Urologia…powiększanie obwodu…
– NIEEEEE…idziemy dalej!!!
Resekcja grudek perlistych, kłycin kończystych…Jeżeli są problemy z nietrzymaniem moczu polecam toksynę butalinową z znieczuleniem miejscowym w gratisie…
– Rozważę…
Na fotce widoczny Rumień, na to dobry jest pHenomen C.R complex.
– Nie, nie, to był rumień chwilowy, zawstydziłem się, nieprzyzwyczajony do fotek, to chwilowe było.
Mikrodermabrazja, mikronakłuwanie sobie podarujemy, jest drogie, Pelleve także.
Już kończymy proszę Pana. Taki fajny zabieg na modelowanie sylwetki metodą laserową – mikrostymulacja wzmocniona energią lasera i światła LED, w tym drenaż i focusy?
– To też nie. Siłownia mi wystarczy.
Tak sobie myślę, że z Pana przecież facet z krwi i kości, więc nie ma co wchodzić w głębsze szczegóły, co nie?
– Tak szanowna Pani, miłe spostrzeżenie. Serdecznie dziękuję i proszę przesłać na maila te ciekawe propozycje wraz z wstępnym kosztorysem. Ja rzecz jasna odzywam się ponownie jak tylko z banku dostanę potwierdzenie otrzymanej pożyczki. W duchu nie mogę uwierzyć. Jakie mamy piękne czasy, nawet żyrantów już nie potrzeba…
– Co za szczęście, że na Panią trafiłem, z ust Pani brzmi to tak przejrzyście i przystępnie. To do mnie trafia…niewiarygodne! Wszystko na wyciągnięcie ręki!
W monitorze widzę niekłamany szczery uśmiech 😊
– Jeszcze tylko mi Pani coś zaproponuje, co ma w nazwie ”permanentny”, bo zawszę zazdroszczę małżonce jak idzie do fryzjera, a tam takie zachęcające opisy na witrynach okiennych.
– P-E-R-M-A-N-E-N-T-N-I-E to masz Pan „na śmigane” w głowie!!!
Odezwał się jakiś gburowaty pasażer siedzący w tramwaju i wsłuchujący się w moją rozmowę czatową. Wyglądał inaczej i „pachnił” też niestandardowo
– No jaki Pan niemiły? Dobrze, że dojeżdżamy na pętlę i zmienię swój status z podróżującego na prowadzącego tym pojazdem. Wyszeptałem już tylko do siebie, patrząc na oddalającego się opryskliwego jegomościa. Ostatnie spojrzenie i zza szyby widzę obrazek „sympatycznego inaczej” z pukającym się palcem po czole!
Mhhhh…1 kwietnia, jak ja to lubię… 😉.

Ps. Podziękowania dla N.O-wska Fotografia !

2 Responses

 1. Avatar

  Motorniczy,
  nowy wpis a My nic nie wiemy?
  Dobrze, że “śledzimy” Ciebie 😉
  czytamy…
  ps.ciąg dalszy nastąpi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *